Nastavení cookies
ISSA CZECH s.r.o.

HPL Max Interior

HPL Max Interior

Interiérové HPL desky Fundermax jsou designově originálním a vysoce odolným materiálem pro široké použití v oblasti interiérové výroby nábytku, obložení stěn a dalšího použití.

HPL desky jsou vhodné pro použití s vysokými nároky na mechanicko-fyzikální vlastnosti. Oproti MDF deskám (klasické dřevotřísky) skvěle odolávají mechanickým, povětrnostním i chemickým vlivům.

Deska Max HPL Compact Interior je vhodná k použiti nejen pro sanitární a vlhké prostory. Kvalita desek je vhodná pro jejich využiti i v dalších interiérových oblastech, jako je např. obloženi stěn, vyplň do zábradlí, nábytek, stoly, recepce, obloženi sloupů, laboratorní vybaveni atd.

Díky naši široké paletě produktů je interiérová deska Max HPL Compact Interior vhodná pro téměř jakékoli interiérové použiti. Desky se vyrábějí ve stovkách barevných odstínů a v různých typech povrchů.

Typy HPL Max Interior

Max Compact Interior

Deska FunderMax Compact Interior je vhodná k použití nejen pro sanitární a vlhké prostory. Kvalita desek je vhodná pro jejich využití i v dalších interiérových oblastech, jako je např. obložení stěn, výplň do zábradlí, nábytek, stoly, recepce, obloženi sloupů, laboratorní vybaveni atd. Díky naši široké paletě produktů je interiérová deska FunderMax Compact Interior vhodná pro téměř jakékoli interiérové použití.

HPL Max Interior

Max Compact Universal

Deska FunderMax Compact Universal jsou desky, které mají svoji vlastní barevnou kolekci (viz. naše platná kolekce Universal) a které jsou určeny jak pro venkovní, tak i vnitřní použití. MAX kompaktní desky Universal mají stejné technické vlastnosti jako ostatní MAX kompaktní desky.

HPL Max Interior

Max Compact Resistance

Deska FunderMax Compact Resistance jsou kompaktní desky s uzavřeným a chemikáliím odolným povrchem. Jsou ideální pro laboratoře, ve kterých jsou nutné speciální požadavky na desky, mají vynikající hygienické vlastnosti, hodí se do výzkumných ústavů, nemocnic nebo soukromých lékařských praxí, do fotolaboratoří, do potravinářského průmyslu a všude tam, kde je požadována absolutní čistota desek při vysoké odolnosti povrchu desek.

HPL Max Interior

Max HPL Lamináty ("umakart")

Deska FunderMax laminát jsou duromery vysokotlakého laminátu (HPL = High pressure Laminates) dle normy EN 438, typ HGS, které se vyznačují vysokou odolností proti oděru, úderu a vůči poškrábání, tepelnou stálostí a maximální odolností vůči chemikáliím které jsou běžně používané v domácnosti.

HPL Max Interior

Barevné provedení

Výběr z více jak 120 barevných odstínů na stránkách Fundermax: