Nastavení cookies
ISSA CZECH s.r.o.

HPL Max Exterior

HPL Max Exterior

Exteriérové HPL desky Fundermax jsou designově originálním a vysoce odolným materiálem pro široké použití v oblasti exteriérové výroby, fasád, obložení stěn a dalšího použití.

Desky HPL FunderMax Compact Exterior je vysoce kvalitní velkoformátový deskový materiál určený pro komplexní realizaci fasádních a balkónových systémů.

MAX EXTERIOR fasádní desky jsou vysokotlaké lamináty vyrobené dle normy EN 438-6, typ EDF s extrémní odolností proti atmosférickým vlivům. Odolnost povrchu je zajištěna dvojitým vytvrzením Acryl-polyuretanové pryskyřice – NT povrch

Kompaktní exteriérové HPL desky rakouského výrobce Fundermax se vyrábějí v desítkách barevných odstínů

GALERIE REALIZACÍ

"thumbnailGutterWidth": 15, "thumbnailGutterHeight": 15, }'>

Ukázky dalších realizací použití HPL desek pro venkovní použití

Více realizací

Výhody Max Exterior

Co získáte volbou pro odvětrávanou fasádu

1. Úspora energie

Stavba, u které je použitá provětrávaná fasáda má vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Nejen že se výrazně sníží náklady na topení ale také na chlazení v létě.

2. Větší odolnost proti vlhkosti

Odvětrávaná fasáda má vliv na účinnější odvod vlhkosti. Pomocí tzv. komínového efektu dochází k proudění vzduchu, a tím se zabraňuje kondenzování vlhkosti ve stěně a vzniku plísní.

3. Akustická izolace

Fasáda s provětrávanou vzduchovou mezerou a výplní z minerální vlny efektivně zvyšuje neprůzvučnost konstrukce, laicky řečeno tlumí hluk přicházející z ulice.

4. Krytí nerovnosti budov

Díky rektifikačnímu nosnému roštu jsou odvětrávané obklady schopny překlenout a skrýt i velké nerovnosti stávajícího zdiva a ještě ho elegantně překryjí.

5. Elegantní vzhled, nadčasový design

Ať se používá jakýkoli dekor z nabídky MAX Exterior, bude fasáda vždy znamenat stálou ochranu jako moderní, elegantní a nákladově efektivní řešení proti dešti a všem vnějším vlivům.

6. Trvanlivost a nenáročná údržba

Odvětrávaná fasáda z desek MAX Exterior je fasáda na celý život bez nutnosti údržby a bude vždy ozdobou vašeho domu.

Detailní popis vlastností, montážních postupů HPL desek Fundermax:

TECHNICKÁ KNIHA

Barevné provedení

Výběr z více jak 120 barevných odstínů na stránkách Fundermax